Home Serwis Pogotowie komputerowe Naprawa laptopów Kontakt
 

Usługi informatyczne

Serwis RTV

Cennik

Chipserwis.com.pl
tel. 509-877-854
e-mail:biuro@chipserwis.com.pl

Dane adresowe:
ul. Szczepankowo 90
61-306 Poznań


Wyswietl wiekszą mapę

Oddział 2:

ul. Międzyborska 2
60-162 Poznań


Wyswietl wieksza mapę

 

serwis komputerowy

Zainwestuj w szybką naprawę swojego komputera – wybierz specjalistów z branży informatycznej, których doświadczenie i wiedza przyczynią się do skutecznego serwisu każdego urządzenia elektronicznego. Aby spełnić oczekiwania Klientów, posiadamy dwa oddziały serwisu komputerowego w Poznaniu. W razie potrzeby można skontaktować się z nami telefonicznie, bądź bezpośrednio odwiedzić nasze punkty. Oferujemy również dojazd do Klienta!

Oferowana przez nas naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych to świetne rozwiązanie dla każdego, kto docenia najwyższą jakość świadczonych usług, atrakcyjne warunki współpracy i niezawodność w każdej sytuacji. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych ekspertów z branży informatycznej. Czekamy na Ciebie z najkorzystniejszą ofertą na rynku.


pogotowie komputerowe

Szybkie pogotowie komputerowe z dojazdem do klienta na terenie Poznania i okolic przez 7 dni w tygodniu.

tel. 509-877-854

Zadzwoń. Na pewno szybko rozwiążemy problem.


szybkie naprawy

Zapewniamy szybki czas reakcji i indywidualne podejście do każdego zlecenia. U nas twój komputer nie leży na półce. Rozumiemy, że najbardziej liczy się Twój czas. Czas naprawy liczymy w godzinach nie w dniach.Home - Serwis - Pogotowie komputerowe - Naprawa laptopów - Kontakt

Copyright 2014 © chipserwis.com.pl, wszystkie prawa zastrzeżone.